OmegaMarine Forte+: Recenze

Naposledy aktualizováno 9.9.2021 redaktorem MUDr. Zdeňka Fantová

O Češích se říká, že jim chybí v jídelníčku kvalitní mořské ryby, které jsou bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega-3. Jedním ze způsobů, jak to napravit je jejich doplňování z volně prodejných doplňků stravy. Jedním z nich je OmegaMarine Forte+. Vyplatí se vám ho nakoupit?

Vědci a lékaři na nás neustále apelují, abychom jedli alespoň trochu zdravěji. To znamená, že bychom neměli jíst tolik slaných pochutin a sladkostí, omezit nezdravé tuky, polotovary a červené maso. Místo toho bychom si měli položit na talíř dostatek ovoce a zeleniny a kvalitní ryby.

Jenže, to má několik háčků. Nežijeme u moře, takže se k nám ryby a mořské plody nedostanou čerstvé. Pro někoho navíc nejsou cenově dostupné. A v neposlední řadě nám nemusejí chutnat. Tak co se s tím dá dělat?

OmegaMarine Forte+: Recenze

Kdo chce, hledá způsoby a kdo ne zase důvody. Proto se mrkneme na doplněk stravy OmegaMarine Forte+, který by mohl tento problém snadno rozlousknout.

Účinky

OmegaMarine Forte+: Recenze

OmegaMarine Forte+ toho zákazníkům nabízí relativně hodně. Složení přípravku má podporovat zdraví kardiovaskulárního systému, mozku, očí a imunitního systému

Obsažený vitamín D navíc přispívá k:

  • Normálnímu stavu kostí a zubů
  • Normálnímu fungování imunitního systému
  • Optimální funkci svalů
  • Normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu
  • Dělení buněk

O vitamínu D také víme, že může mít vliv na lidskou náladu. (Normálně jsme schopni získávat ho ze slunce. Na podzim a v zimě je ale slunečního svitu příliš málo. Což vede k větší nemocnosti a ke zhoršené náladě.)

Složení

OmegaMarine Forte+ je doplněk stravy, který obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega-3 a vitamín D. (Výrobce na etiketě uvádí, že přípravek obsahuje i Omega 6, 7 a 9, ale nikde v textu jsme to výslovně uvedené nenašli.)

Objednávka

OmegaMarine Forte+ je možné objednat na oficiálních stránkách výrobce. V současné chvíli se nám ho nepodařilo nikde jinde dohledat. Z toho důvodu je nutné mít pro pořízení tohoto preparátu dostupný internet.

   Přejít na oficiální web

Nepřehlédněte:  Koloidní stříbro - pomocník pro vaši krásnou pleť

Výhody a nevýhody

OmegaMarine Forte+: Recenze

NaturaMed Pharmaceuticals, která za prodejem OmegaMarine Forte+ stojí na nás působí důvěryhodným způsobem. Na webu nechybí grafy a zdroje, kontakt na prodejce ani obchodní podmínky. Potenciální klient se na webu dočte všechny důležité informace, které by měl o přípravku vědět. 

Trochu nám ale vadí, že:

  • Jsme nikde nedohledali detailní popis složení (i kdyby v něm mělo být vyjmenováno jen pár položek)
  • Se produkt nedá koupit v žádné lékárně, ani v obchodě se zdravou výživou

Zkušenosti

Lidé, kteří rozhodli OmegaMarine Forte+ vyzkoušet říkají, že:

  • Se po něm cítí dobře
  • Jim nevadí ho užívat (a to i když mají vůči přípravkům z ryb za normálních okolností averzi)
  • Se dobře polyká

Řadě z nich se však nelíbila poměrně vysoká pořizovací cena. Recenzenti také uváděli, že jim nevyhovuje telefonický prodej. Ten je po odsouhlasení nutné později jasně ukončit, jinak vám bude zboží chodit dál. 

Máte s OmegaMarine Forte+ nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

   Přejít na oficiální web

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/naturamed-omegamarine-forte-plus-60-kapsli/ – OmegaMarine Forte+ (česky)

https://www.healthline.com/nutrition/17-health-benefits-of-omega-3 – 17 výhod Omega-3 (anglicky)

https://www.healthline.com/health/food-nutrition/benefits-vitamin-d – Výhody vitamínu D (anglicky) 

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

Napsat komentář