Neurobion: recenze na léčivý přípravek, opravdu pomůže?

Trápí vás v poslední době brnění a mravenčení? Pak jde určitě o důvod, proč se nechat vyšetřit u neurologa, který zhodnotí, zda vše v těle funguje, jako dobře namazaný stroj. Na základě výsledků pak může doporučit užívání registrovaného léčivého přípravku Neurobion. Opravdu je ale tak dobrý, jak se o něm říká?

Nervová soustava je pro nás velmi důležitá, protože rychle a spolehlivě přenáší signály do mozku, na základě kterých dokážeme vyhodnotit pocit tepla, zimy nebo bolesti. Jenže, vlivem různých potíží, ke kterým může patřit například neuropatie, nebo nedostatek vitamínu B, může docházet k nejrůznějším poruchám, které mohou přenos vjemů zpomalit nebo jinak narušit.

Specialistou, který se těmito potížemi profesně zabývá, je neurolog, který vás důkladně vyšetří a zjistí, k jak velkému narušení běžné funkce nervů (a na kterém konkrétním místě) došlo. Následně může navrhnout terapii, která může zahrnovat i užívání registrovaného léčivého přípravku Neurobion.

Pro koho je vhodný? Jaká je jeho cena? A jaké jsou s ním zkušenosti?

Co je Neurobion?

co je neurobion

Jak již bylo řečeno, Neurobion je registrovaný léčivý přípravek. To v krátkosti znamená, že má potvrzené léčivé vlastnosti. A právě to ho odlišuje od doplňků stravy, které jsou pouhým doplňkem zdravého životního stylu.

Neurobion je volně prodejný, což znamená, že jej mohou koupit i lidé, kteří nemají recept od lékaře. Na druhou stranu to ale nutně neznamená, že je vhodný pro všechny skupiny uživatelů.

Na co se používá?

neurobion účinky

Neurobion se obvykle používá na sníženou citlivost, kterou může způsobovat například neuropatie. Také se dá užívat při řešení nepříjemných pocitů mravenčení a brnění, které mohou souviset s nedostatkem vitamínů skupiny B.

Složení Neurobion – v hlavní roli vitamíny skupiny B

Neurobion má velmi prosté složení, ve kterém hrají hlavní roli vitamíny skupiny B, jež jsou pro normální funkci nervové soustavy zcela zásadní.

Najdeme mezi nimi:

  • Vitamín B1
  • Vitamín B6
  • Vitamín B12

Tyto vitamíny aktivují, regenerují a chrání nervový systém.

Kdo by se mu měl vyhnout?

Před užitím tohoto léčivého přípravku si vždy přečtěte příbalový leták. Obecně by se však měli Neurobionu vyhnout děti a dospívající do 18 let. V případě pochybností (například kvůli těhotenství a kojení) se o užívání nejprve poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Jaká je cena?

V jednom balení Neurobion se nachází 30 tablet, které se dají koupit za částku kolem 259,-. Vzhledem k tomu, že stačí užít pouze 1 tabletu za den, znamená to, že jedno balení vám vydrží na měsíc. A díky tomu, že jeho cena není vysoká, ho lze považovat za cenově dobře dostupný produkt. Cena tedy odpovídá.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

neurobion zkušenosti

Nyní už se můžeme konečně vrhnout na to, co o léčivém přípravku Neurobion říkají samotní uživatelé, kteří jej museli začít z nějakého důvodu začít brát. Tentokrát jsme vycházeli z hodnocení na srovnávači Zboží, kde s ním bylo spokojeno 86 % lidí.

Ve slovních hodnoceních se nejčastěji objevuje, že:

  • Lidé užívají Neurobion na doporučení neurologa
  • Po užití jedné tablety hned ráno u nich došlo ke snížení pocitu mravenčení, bolesti a chladu v dolních končetinách
  • Jim ihned pomohl s brněním ruky
  • Jsou s ním celkově spokojení a dle jejich mínění funguje
  • Jim vyhovuje jeho dobrá cenová dostupnost

Objevily se samozřejmě i názory, že se jedná o takový lepší B-komplex. Jak už ale bylo řečeno, jedná se o lék, nikoliv o doplněk stravy. To znamená, že vás, ve srovnání s doplňkem, může opravdu nějak léčit.

Většina lidí je s ním každopádně spokojená, takže pokud řešíte problémy s nervy a neuropatií i vy, můžete vám ho doporučit vyzkoušet.

Také máte s Neurobion pozitivní zkušenost?

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář