AndroPharmia SLIM Zkušenosti

Léky, které potlačují chuť k jídlu například Meridia nebo Adipex, vám kromě potlačení chuti, také způsobí další zdravotní problémy. Adipex navíc odvodňuje, a pokud vaše tělo odvodníte, dojde k překyselení a toto okyselení celého těla pozastavuje hubnutí. Je tedy dobré určitě hodně pít po menších dávkách. Xenical nebo Alli způsobuje průjmy. A to jsem zase u odvodnění atd. Rozhodně už nechci mít s těmito produkty nic společného.

Po konzultaci s kamarádkou jsem začala zvažovat přírodní doplňky, které se prodávají v lékárně. Neobsahují žádné chemikálie, ale jsou pouze na bylinném základě. Také sice nemají tak silné účinky, ale zato žádné vedlejší účinky např. odvodnění nebo průjem. Zvolili jsme s paní magistrou z lékárny produkt Andropharmia Slim, který má výtažky z čajovníku. Tyto výtažky zrychlují metabolismus, a tím i spalování.

Beru 2 kapsle denně teprve tři týdny a mám dole 3 kila. Kdybych to měla hodnotit z vlastní zkušenosti, tak jsem celkově víc akční. Dříve jsem chodila odpoledne spát, jak jsem byla unavená, ale teď chodím 4x denně se psem, jednou týdně zajdeme s kámoškou na zumbu nebo plavání. Už jsem se setkala i s názory, že hubnu díky tomu, že se víc hýbu, je to možné. Ale potřebovala jsem i motivaci a tu jsem dostala v momentě, kdy jsem zašla do lékárny a koupila jsem si ty kapsle. Je tedy možné, že jsem podvědomě nechtěla, aby to byly vyhozené peníze do kanálu. Ale sama za sebe jsem nyní spokojená. Vím, že do sebe necpu chemii, ale přírodní látky. Budu v užívání určitě pokračovat stejně tak, jako moje kamarádky.

Nepřehlédněte:  Červená řepa na hubnutí

Petra Polášková, Přerov

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

5 komentářů u „AndroPharmia SLIM Zkušenosti“

  1. Zelená káva nefunguje . . brala jsem prášky 3 měsíce a byly to vyhozené peníze .vůbec nic jsem nezhubla.

    Odpovědět
  2. Dobrý den, denně jezdím do práce na kole takže dohromady ujedu asi 26km za 1,5 hodiny, proto myslím, že pohybu mám dost, ale stále se mi nedaří zhubnout. Už nevím co víc prot to mám udělat, protože se snažím jíst dobře. Zajímá mě jestli se mi podaří zhubnout, když si koupím přípravek Andropharmia Slim?

    Odpovědět

Napsat komentář