Nápoj na hubnutí Karnitin liquid Plus

Nápoj na hubnutí Karnitin liquid Plus obsahuje spalovač tuku L-karnitin, který má prokázanou účinnost. Výrobce jej doplňuje navíc chromem a lipotropní látkou inositol. Jak je o L-karnitinu známo, tento spalovač tuků má termogenní efekt, to znamená, že když budete po jeho užití sportovat, spálíte více tuků, než byste spálili bez něj. Bez pohybu a diety vás ovšem před nadbytečnými kily neochrání.

Výhody        

  • Účinný spalovač tuků.
  • Podporuje metabolismus.
  • Chrom reguluje hladinu krevního cukru, zamezuje jejímu kolísání.
  • Přijatelná cena.

Nevýhody

  • Pochází ze zvířecích zdrojů – nevhodný pro vegetariány.
  • Obsahuje konzervanty.
  • Obsahuje umělá sladidla.

Složení a dávkování

Nápoj na hubnutí obsahuje purifikovanou vodu, L-karnitinovou bázi, inositol, kyselinu citrónovou, přírodní citrónové aroma, aspartam, acesulfam K, chlorid chromitý, sorban draselný a benzoan sodný.

Denní dávka nápoje na hubnutí Karnitin liquid Plus je 20 ml, které si můžete odměřit víčkem. Nápoj můžete vypít tak, jak je, nebo si ho přidejte do vašeho oblíbeného džusu. Senioři, sportovci a lidé s nadváhou mohou užívat o polovinu větší denní dávku, tedy 30 ml.

Upozornění

Tento nápoj na spalování tuků je registrován jako doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nápoj není vhodný pro fenylketonuriky. Karnitin liquid Plus také nesmějí užívat děti.

O výrobci

virde

Společnost Virde je na českém trhu již od roku 1996, kdy vznikla s původním záměrem poradensko-konzultační a servisní společnosti v oblasti farmacie. Později společnost Virde zahájila i vlastní výrobu ošetřující a pěstící kosmetiky a doplňky stravy. Společnost Virde sídlí ve Štemplovci a své obchodní aktivity již rozšířila na Polsko, Slovensko, Maďarsko a Ukrajinu.

Hodnocení

Nápoj na hubnutí Karnitin liquid Plus můžete použít jako podporu procesu hubnutí, nebo na zvýšení množství energie u sportu. Je doplněn chromem, který se v těle účastní řady enzymatických reakcí a je vhodný ke stabilizaci hladiny cukru v krvi. Navíc ještě obsahuje inositol, někdy označovaný jako vitamín B8, který snižuje cholesterol a napomáhá tělu hospodařit s energií. Bohužel v nápoji Karnitin liquid Plus nalezneme také dvě umělá sladidla a konzervanty. Tento fakt snad vyrovná jeho nízká cena.

Nepřehlédněte:  Přípravek na hubnutí Nidora

Kde výrobek koupit?

  • lekarna.cz
  • virde.cz
  • pilulka.cz

Názory zákazníků

Pokud nefunguje na hubnutí – to se těžko posoudí – pak na podporu energie před cvičením je to naprostá bomba. No a tím víc cvičíte a spalujete. Doporučuji. (Market, lekarna.cz)

Ja používam L-carnitín cca mesiac. Cvičím doma na elipticaly cca 3x týždenne (niekedy aj 4) a vždy hodinu, čo sa týka carnitínu ako spalovača, tak nevidím žiadne výsledky, jedine čo mu prisudzujem, že sa mi zdá, že na stroji dlhšie vydržím cvičiť. (artep21, omlazeni.cz)

No…já si taky chtěla koupit tekutý l-carnitin , ale když jsem si pak přečetla, že tyto tekuté spalovače obsahují sladidlo aspartam tak jsem od toho upustila. Jo možná by mi to pomohlo zhubnout, ale nestojí mi to za to abych do sebe cpala takový sra…. A stejně, pokud se budete l carnitinem cpát a nějak cvičit, a neupravíte alespoň z půlky jídelníček, tak jsou to vyhozený peníze. Myslím, že i bez toho carnitinu se dá zhubnout jen, se musí cvičit správně a jíst správně, zvýšit příjem tekutin to hlavně. (Mišulec, omlazeni.cz)

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář