Jak fungují náplasti na hubnutí a má smysl je vyzkoušet? - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Pokud máme nějaké to kilo navíc, hledáme, co nám je pomůže shodit. Zkusit můžete třeba Bio detox Magnetické náplasti na hubnutí.

Jak fungují?

Magnety se používají i v klasické medicíně. Kdo chodil někdy na rehabilitace, tak to určitě zažil. V tomto případě je magnet umístěn uprostřed náplasti. Při aplikaci na pokožku vyrábí magnetické vlny v délce asi 4 až 14 m, které prochází kůží až do hloubky 8 až 12 cm, a provádí tak základní masáž.

Náplast je založena na stejném principu, jako je léčba akupunktury. Magnetizace krevního proudu podpoří depolymeraci krevních buněk a destiček zlepšením uspořádání extra buněčných iontů a neiontových látek. Pomáhá uvolnit výživový a negativní kyslíkový iont nasbíraný v těle.

Co obsahuje náplast na hubnutí

Cassia jadérka uvolňují křeče, zmírňují nadýmaní, pocení a působí proti parazitům. Ženšen podporuje metabolismus, napomáhá hubnutí a je silný antioxidant s povzbuzujícími účinky. Rebarbora je plná vitamínů a usnadňuje hubnutí. Aloe Vera pozitivně působí na zažívání, odstraňuje zácpu, průjem, zlepšuje trávení a má pročišťující vliv. Povzbuzuje metabolismus a podporuje látkovou výměnu.

Herbal Bitters, byliny stimulují produkci žluči v játrech. Výtažky z léčivých rostlin bohatých na minerály. Zlepšují trávení a absorpci tuků. Pentaphyllum gynostemma je pětilistý ženšen, který působí proti Helicobacter pylori, je vhodný na regulaci cukru a hubnutí. Čínská kustovnice, superpotravina napomáhající hubnutí. Zimolez zamezuje chuti na sladké a je močopudný.

Jak dochází k hubnutí

Náplast zabraňuje vstřebávání tuků, cukru a škrobů. Současně tlumí apetit. Snižuje procento tuků a jedů v těle napnutím kůže. Přírodní byliny rychle projdou kůží do oběhového systému v oblasti pupíku. Oproti tabletám, nezatěžuje zažívací systém, játra a ledviny. Lepší efekt bez zatížení orgánů.

 

Jak pomáhá náplast na hubnutí

 • zbavuje hlenovité vlhkosti, zácpy a obezity
 • snižuje a brání absorpci tuků, cukrů a škrobů
 • pomáhá spalovat tuk
 • pomáhá detoxikovat tělo
 • efektivně zeštíhluje tělo
 • snižuje obezitu a otoky
 • zlepšuje metabolismus
 • zvyšuje krevní oběh
 • tvaruje křivky těla

Jak se náplast aplikuje

Na očistěnou pokožku okolo pupíku nalepíme magnetickou zeštíhlující náplast. Nosíme ji 12 hodin. Po 12 hodinách odstraníme a nahradíme novou, vždy nejdříve za 12 hodin. Po dobu 24 hodin se má tedy vždy aplikovat jedna náplast, ideálně přes den, protože náplast tlumí zvýšený apetit.

Doporučuje se dodržet alespoň lhůtu 28 dní nebo do té doby, než dosáhnete uspokojivého výsledku. Pro lidi s nadváhou se doporučují 3 měsíce. Ženy v době menstruačního cyklu náplasti musí vynechat.

Při prvním použití se může objevit zvýšená stolice. Čisté přírodní výtažky zaručují použití bez vedlejších účinků. Pro lepší detoxikaci se má pít minimálně 8 sklenic 200 ml vody denně. Nejezte tučná a kořeněné jídla. Denně provádějte alespoň 1/2 hodiny aerobní cvičení pro lepší efekt.


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

 • Ověřené přípravky na hubnutí
 • Tobolky na přírodní bázi
 • Podrobné srovnání různých přípravků

Jak fungují náplasti na hubnutí a má smysl je vyzkoušet?
4.5 (90%) 4 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

2 zkušeností s Jak fungují náplasti na hubnutí a má smysl je vyzkoušet?

 1. Jan Jirásek napsal:

  Osobně tomu nevěřím a radeji jsem se podrobil radám poradce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *