Mladá pšenice Synergy Pharm

Mladá pšenice od Synergy Pharm je vyrobena z 100% šťávy z mladé pšenice pěstované v USA. Svým složením je velmi podobná obecně známějšímu mladému ječmeni. Je to svěží zelený nápoj s mnoha prospěšnými účinky pro náš organismus a její užívání může pomoci i při hubnutí.

Výhody

  • BIO a RAW produkt bez jakýchkoli přísad.
  • Zdroj zeleného barviva chlorofylu.
  • Výborný antioxidant.
  • Vysoký obsah potřebných minerálů, přírodních vitamínů a aminokyselin.
  • Podporuje správnou činnost nervové soustavy a psychickou vyrovnanost.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Zmírňuje únavu a dodává energii.
  • Vhodné pro sportovce.

Nevýhody

  • Vyšší cena.
  • Mladá pšenice nemusí každému chutnat.

Složení a dávkování

100% extrakt z listů mladé pšenice v prášku bez jakýchkoli přidaných látek či příměsí.

Vhodné dávkování pro dospělého člověka je 1 větší lžička rozmíchaná ve 200 ml studené vody 2-3 krát denně. U dětí od 3 let se doporučuje dávka poloviční.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy, není vhodné jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné ženy by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem.

O výrobci

synerfy pharm

Synergy Pharm s.r.o se zaměřuje se na dovoz, distribuci a prodej 100% přírodních potravinových doplňků, které jsou přirozené pro náš organismus. Je to mladá česká společnost s dynamicky rostoucím týmem a transparentními pravidly. Mladou pšenici dováží z USA, kde má její pěstování dlouhou tradici.

Hodnocení

Synergy Pharm nám nabízí 100% extrakt mladé pšenice. Jedná se o zelenou potravinu, která je velmi vhodným zdravým doplňkem stravy. Obsahuje spoustu pro tělo prospěšných živin a vitamínů. Pokud tedy potřebujete posílit organismus, doplnit vitamíny či dodat energii, klidně produkt vyzkoušejte, nemůžete tím nic zkazit. Navíc je to vhodný pomocník při snaze shodit pár kilogramů.

Nepřehlédněte:  Sušenky na hubnutí Fobroki TOST a ROLLIN

Kde výrobek koupit?

Hodnocení

Dobrý den, s mladou pšenicí jsem velice spokojen, už proto, že neutralizuje moji nepříliš zdravou životosprávu (kořeněná jídla, víno), takže jsem se po delším užívání začal cítit mnohem lépe. (prozdravi.cz)

Dobrý den, s Mladou pšenicí jsem naprosto spokojená, pomohla mi při redukci váhy a k očistě organismu.  (prozdravi.cz)

 Tak jsem po dlouhé době váhání vyzkoušela Mladou pšenici a musím říci, ze mi po ní bylo hodně špatně! Brala jsem to jen 4 dny a přijdu si jak na začátku BD … A přitom mi výrobce i rozum říkají, že by v tom být lepek neměl, když to je jen zelená rostlinka bez klásku? (Jitka, celiak.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář