Maca Wolfberry proti únavě

Maca je kořen podobný naší ředkvičce. Má bílou barvu a je pěstován vysoko v horách. Wolfberry nabízí BIO prášek z usušeného kořene. Obsahuje mnoho esenciálních živin, které jsou výborným zdrojem energie a podporují tak fyzický a psychický výkon organismu.

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Pomáhá proti únavě.
  • Má vysoký obsah vápníku, fosforu, železa, jódu a vitaminu E.
  • Podporuje imunitní systém.
  • Napomáhá správné funkci střev a trávicích procesů.
  • Pozitivní působení na hormonální systém. Ženy ji často užívají pro hladší průběh periody.
  • Působí jako afrodiziakum.

Nevýhody

  • Není uvedena nutriční tabulka hodnot.
  • Vyšší cena.

Složení a dávkování

Maca od Wolfberry je 100% přírodní produkt bez přidaných látek. V syrové formě je pouze sušena a rozdrcena na prášek.

Doporučené denní dávkování je 1 kávová lžička ráno a večer. Prášek můžete rozmíchat v jogurtu, müsli či v mléčném koktejlu. Můžete ji též rozmíchat ve studené vodě, mléce, smoothies či jiném koktejlu a vypít.

Upozornění

Je to pouze doplněk stravy, nelze ji používat jako náhradu pestré stravy.

O výrobci

wolfberry logo

Wolfberry je česká společnost, která se je v současné době velkoobchod a výrobce superpotravin, holistických doplňků a produktů zdravého způsobu života. Posláním společnosti je propagovat přírodní čisté potraviny a výživu.

Hodnocení

O zázračných účincích kořene Maca se toho na mnoha místech dočtete hodně, je však nejspíš na každém z nás, aby si sám vyzkoušel, zda tyto účinky opravdu fungují. Wolfberry nám pouze zaručuje kvalitní BIO produkt bez jakýchkoli jiných příměsí. Žádné účinky neslibuje.

Kde výrobek koupit?

Nepřehlédněte:  Bomeo (recenze) - zhubněte bez diet a odříkání

Názory zákazníků

Macu užívám už pět let. Vždy, když jsem přepracovaný, tak mě probere. Myslím, že zejména řidiči by její účinky ocenili. A něco pro usmání. Funguje při oslavách a konzumaci alkoholu. Dostane vás do střízlivého stavu a druhý den jste bez následků. (anonym, prozdravi.cz)

Ráda bych se podělila o moje zkušenosti s užíváním Macy. Macu jsem začala užívat kvůli problémům se stresem a přetížení organizmu. V tomto směru si nemyslím, že mi nějak extrémně pomohla, možná zmírnila problémy. Ale!!! všem ženám co mají problémy s menstruací a veškeré hormonální problémy macu velice doporučuji. Po křečích a hrozných bolestech, po neustálém polykání ibalginům a zimnicím jsem po dvou týdnech užívání měla konečně klid. Mohla jsem konečně při menstruaci fungovat. Veškeré bolesti skončily a já se cítila výborně. Myslím, že na hormonální činnost to funguje výborně. Na sexuální apetit si myslím také, takže rozhodně macu užívejte! (Romča, vitalita.cz)

Užívala jsem prášek a moc mi chutnal – účinky ale asi žádné… (Kaja555, omlazeni.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář