Maca Wolfberry proti únavě

Maca je kořen podobný naší ředkvičce. Má bílou barvu a je pěstován vysoko v horách. Wolfberry nabízí BIO prášek z usušeného kořene. Obsahuje mnoho esenciálních živin, které jsou výborným zdrojem energie a podporují tak fyzický a psychický výkon organismu.

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Pomáhá proti únavě.
  • Má vysoký obsah vápníku, fosforu, železa, jódu a vitaminu E.
  • Podporuje imunitní systém.
  • Napomáhá správné funkci střev a trávicích procesů.
  • Pozitivní působení na hormonální systém. Ženy ji často užívají pro hladší průběh periody.
  • Působí jako afrodiziakum.

Nevýhody

  • Není uvedena nutriční tabulka hodnot.
  • Vyšší cena.

Složení a dávkování

Maca od Wolfberry je 100% přírodní produkt bez přidaných látek. V syrové formě je pouze sušena a rozdrcena na prášek.

Doporučené denní dávkování je 1 kávová lžička ráno a večer. Prášek můžete rozmíchat v jogurtu, müsli či v mléčném koktejlu. Můžete ji též rozmíchat ve studené vodě, mléce, smoothies či jiném koktejlu a vypít.

Upozornění

Je to pouze doplněk stravy, nelze ji používat jako náhradu pestré stravy.

O výrobci

wolfberry logo

Wolfberry je česká společnost, která se je v současné době velkoobchod a výrobce superpotravin, holistických doplňků a produktů zdravého způsobu života. Posláním společnosti je propagovat přírodní čisté potraviny a výživu.

Hodnocení

O zázračných účincích kořene Maca se toho na mnoha místech dočtete hodně, je však nejspíš na každém z nás, aby si sám vyzkoušel, zda tyto účinky opravdu fungují. Wolfberry nám pouze zaručuje kvalitní BIO produkt bez jakýchkoli jiných příměsí. Žádné účinky neslibuje.

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Macu užívám už pět let. Vždy, když jsem přepracovaný, tak mě probere. Myslím, že zejména řidiči by její účinky ocenili. A něco pro usmání. Funguje při oslavách a konzumaci alkoholu. Dostane vás do střízlivého stavu a druhý den jste bez následků. (anonym, prozdravi.cz)

Ráda bych se podělila o moje zkušenosti s užíváním Macy. Macu jsem začala užívat kvůli problémům se stresem a přetížení organizmu. V tomto směru si nemyslím, že mi nějak extrémně pomohla, možná zmírnila problémy. Ale!!! všem ženám co mají problémy s menstruací a veškeré hormonální problémy macu velice doporučuji. Po křečích a hrozných bolestech, po neustálém polykání ibalginům a zimnicím jsem po dvou týdnech užívání měla konečně klid. Mohla jsem konečně při menstruaci fungovat. Veškeré bolesti skončily a já se cítila výborně. Myslím, že na hormonální činnost to funguje výborně. Na sexuální apetit si myslím také, takže rozhodně macu užívejte! (Romča, vitalita.cz)

Užívala jsem prášek a moc mi chutnal – účinky ale asi žádné… (Kaja555, omlazeni.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

Napsat komentář