Liposukce - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Liposukce je velice dobře známou metodou v odstraňování tělesného tuku. Přestože je prezentovaná některými videonahrávkami drasticky, je to zákrok velice rychlý s dlouhodobým efektem. Mezi plastickými operacemi je považovaná téměř za standard tak jako, vyhlazení vrásek, botox rtů nebo plastika nosu. Jde o metodu, která je oblíbená mezi ženami i muži, kteří si nechávají odsát kromě břišního tuku, také podkožní tuk v oblasti prsou.

U žen převažuje odsátí břicha, boků, hýždí, ale v poslední době je také zájem o paže, stehna i záda. Zkrátka dnes lze odsát tuk odkudkoli. Stejně tak, jako není pravidlem, že na liposukci chodí pouze obézní pacienti, ale i hubení, kteří i přes usilovné cvičení nemohou problémové partie zhubnout.

Celá procedura probíhá v lokální anestezii. Jste tedy celou dobu při vědomí a můžete komunikovat se svým plastickým chirurgem o průběhu operace. Během zákroku se rozruší podkožní tuk, který se následně odsaje. U dospělého člověka počet tukových buněk již nenarůstá, zvětšuje se pouze jejich objem. Je tedy i po zákroku nutné dodržování lehkého stravovacího režimu. I když se rozhodnete liposukci podstoupit, musíte splňovat níže uvedené parametry.

  • Ohraničené tukové partie
  • Hmotnostní parametry
  • Dobrý zdravotní stav
  • Psychickou vyrovnanost

Kromě klasické liposukce, která tkáň mechanicky rozrušuje a využívá závěrečný podtlak a odsání existuje také tumescentní liposukce. Vybraná oblast se napustí speciální roztokem s anestetikem, po kterém neucítíte žádnou bolest a chirurg tak může podle potřeb odsávat vámi vybraná místa na těle. Po operaci je naordinován 5-ti denní klidový režim. Nosíte kompresní prádlo, dodržujete pitný režim s lehčím jídlem. Po této době se můžete vrátit k svým každodenním aktivitám a poznávat své nové já v zrcadle.


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

  • Ověřené přípravky na hubnutí
  • Tobolky na přírodní bázi
  • Podrobné srovnání různých přípravků

Liposukce
4 (80%) 1 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sex Cams