Liposukce břicha a boků

Liposukce patří bezesporu mezi nejoblíbenější plastické zákroky. Ženy, se ve velice rychlém čase zbaví mnohdy svého celoživotního komplexu. Dnešní doba je velmi tvrdá a kritická v nárocích na atraktivitu a i to, kolik máte tukové tkáně, se připočítává k vašim mínusům. Tuková tkáň muže a ženy se velmi liší. Ženám se tuk ukládá ve formě kuliček (celulitida), kdežto mužům ve vrstvách.

Liší se samozřejmě i místa ukládání. Mezi kritické ženské partie patří boky, hýždě nebo břicho, u mužů vede jednoznačně břicho. Pokud se chcete všem nedostatkům vyhnout, musíte mít převahu spíše svalové hmoty nad tukovou. Jednorázové řešení liposukcí vám poskytne pouze dočasný efekt a nejde o léčbu obezity nebo hubnutí.

Břicho patří mezi méně oblíbené partie. Máme pocit, že všechno, co sníme, se promítne právě tady. Dokonce i to, zda vynecháme jedno cvičení aerobiku. Menší bříško i tuku v této krajině je ovšem zdravé, pro správnou funkci ženských hormonů. Vyšší množství zase může být nebezpečné. Právě liposukce břicha patří mezi nejčastější liposukce. Chirurg vám zavede kanylu pod kůži, kde se rozruší tukové buňky a následně se odsají. Velice moderní je tzv. přenos z míst nadbytečného tuku na místa, kde jej máme málo (lipotransfer). Klient si tak může během jednoho zákroku nechat odsát břicho a zvětšit poprsí nebo oblast líček.

Nepřehlédněte:  Jaké jsou příznaky cukrovky a jak vypadá dieta při cukrovce?

thick-373064_640

Boky jsou hned na druhém místě. Opět jde o typicky ženskou záležitost. Některé ženy si opravdu nepřejí vypadat jako Věstonická venuše. A tak, pro menší velikost džín volí tuto metodu. Výsledky liposukce jsou trvalé, pokud vám příliš nekolísá váha. Proto ihned po zákroku změňte také stravovací a pohybový režim, aby vám skvělá figura vydržela navěky.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Liposukce břicha a boků“

  1. Já jsem podstoupila ultrazvukovou liposukci VASER Lipo (nevím, zda se nějak liší od jiných ultrazvukových liposukcí) a s efektem jsem byla celkem spokojená. Pravdou ale je, že to není jen o tom si tam lehnout a všechno ostatní se bude dít samo. Chce to pevnou vůli a dodržovat stanovený režim. Ze začátku jsem tomu nepřikládala takovou váhu, ale velmi rychle jsem pochopila, že bez mého přičinění to nepůjde. Nutno tedy ještě podotknout, že jsem nebyla nijak obézní, spíš jsem to měla k dotvarování postavy, silnější ženy mohou mít jinou zkušenost. Celkově si myslím, že výsledky se dostavují člověk od člověka, protože u každého z nás tělo reaguje jinak.

    Odpovědět

Napsat komentář