Kvalitní snídaně jako záruka zhubnutí

Myšlenky a tvrzení, že čím méně jídla do sebe dostane, tím rychleji zhubnete, jsou naprosto mylné a těžko realizovatelné. Toto týrání hladem, nepatří mezi zdravé způsoby redukce vaší hmotnosti. Jestli jste si všimli, tak u většiny novodobých diet se jí celkem často a může vám to připadat, že jíte hodně.

Když tělu dodáváte pravidelně stravu, nestresujete jej hladem, nebude si váš organismus vytvářet tukové zásoby „na později“, když „zase“ budete hladovět. Začít zdravě jíst a hubnout můžete hned, a ideálně se snídaní, která vás nastartuje.

Je pravda, že nám byl od útlého věku překládán poněkud jiný typ snídaně, a to v podobě bílého či sladkého pečiva společně s kakaem. Nemáme tedy zažitý model, ve kterém bychom měli jíst snídani se všemi typy živin – sacharidy, tuky a bílkoviny.

  • Ideálně jde o verzi ovesných vloček (müsli) s mlékem (převařenou vodou), minimálně jeden kus ovoce a oříšky (jako zdroj zdravých tuků)
  • Kaše- jáhlová, pohanková, rýžová + ovoce (rozinky), oříšky (vlašské)
  • Bílý jogurt + nakrájené ovoce
  • Cereální pečivo – cottage sýr, gervais, vejce, šunka, sýr (30%)

greek-salad-263747_640

Snídaně je opravdu nejdůležitějším jídlem dne. Vstaňte proto dříve, ať se nasnídáte v klidu. Jezte pomalu a snídani si vychutnejte. Po dlouhé noci je tělo vyhladovělé a dehydrované. Dodejte mu hned z rána vše, co potřebujete a okamžitě pocítíte efekt. Budete lépe probuzení, budete mít energii pro práci, děti, ranní hobby a vaše tělo bude lépe spalovat. Nezapomínejte také na pitný režim.

  • Vlažná nebo teplá voda s citrónem – vám nastartuje metabolismus, detoxikaci, zlepší srdeční a žaludeční činnost, pročistí organismus zevnitř i zvenku na pokožce
  • Zelený čaj – pitím správně připraveného zeleného čaje, dojde ke zrychlení metabolismu a hubnutí, při pravidelné ranní konzumaci může působit podobně jako kofein v kávě
  • Fresh juicy – z ovoce či zeleniny

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

1 komentář u „Kvalitní snídaně jako záruka zhubnutí“

  1. S tou snídaní je to zajímavé. Já jsem dlouhou dobu nesnídala a pak jsem začala a je fakt, že se cítím nejen lépe, ale nějaké to kilečko už spadlo 🙂

    Odpovědět

Napsat komentář