Kreatinfit vám dodá energii

Kreatinfit není klasický přípravek, po kterém se hubne. Je vhodný především pro lidi, kteří se chtějí hýbat a budovat svalovou hmotu, ale také jej ocení i ti, kteří cvičit teprve začínají nebo potřebují urychlit rekonvalescenci. Kreatin se přirozeně vyskytuje v těle a dodává svalům a nervům energii.

Výhody

  • Příznivá cena.
  • Dodává energii svalům a nervům.
  • Zvyšuje výkonnost.
  • Zmenšuje bolest svalů po cvičení.

Nevýhody

  • Účinnost kreatinu snižuje kofein.
  • Je to látka obsažená v mase, tedy není vhodný pro vegetariány.

Složení a dávkování

Tabletky Kreatinfit obsahují 700 mg kreatin monohydrátu, protiskékavou látku stearát hořečnatý a plnidlo mikrokrystalickou celulózu.

Denní dávka je 5 tabletek Kreatinfit denně, tj. 3,5 g kreatinu. Příznivých účinků kreatinu se můžete dočkat od dávky 3 g za den.

Upozornění

Přípravek Kreatinfit není určen pro děti.

O výrobci

virde

Tabletky Kreatinfit vyrábí česká firma Virde, která je na trhu již od roku 1996. Začínala jako poradensko-konzultační a servisní společnost ve farmacii. Postupem času se společnost Virde zaměřila výrobu ošetřující a pěstící kosmetiky a doplňky stravy.

Hodnocení

Pilulky Kreatinfit obsahují kreatin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle a zásobuje svaly a nervy energií. Zvyšuje efektivitu a výkonnost při cvičení, ale nárůst svalové hmoty je způsoben větším zadržováním vody ve svalech. Pokud chcete zhubnout aktivně, můžeme prášky Kreatinfit jen doporučit, protože vám usnadní začátek cvičení, svaly nebudou tolik bolet  a budete mít lepší výdrž.

Nepřehlédněte:  Mladá pšenice Synergy Pharm

Kde výrobek koupit?

  • lekarna.cz
  • virde.cz
  • pilulka.cz

Názory zákazníků

Výrobek mohu doporučit, je třeba ho užívat pravidelně,nárůst svalové hmoty nemohu potvrdit,ale určitě dochází ke zpevnění. Užívání je bezproblémové, návod na dávkování je univerzální, ale je možné si ho upravit (zvýšit) dle individuálních potřeb. (Ověřený zákazník, lekarna.cz)

Produkt doporučuji jako značnou úlevu po fyzické aktivitě, kdo ovšem vyžaduje nárůst sval. hmoty, měl by k tomuto výrobku užívat ještě další pro tento účel. (Kája, heureka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

1 komentář u „Kreatinfit vám dodá energii“

Napsat komentář