Koloidní stříbro – pomocník pro vaši krásnou pleť

Toužíte po opravdu krásné pleti, ale tu jako naschvál zdobí jedna nedokonalost za druhou? Pak jste asi nejspíš vyzkoušeli nejrůznější zázračné vodičky a krémy, které vás měly vašich kosmetických obtíží jednou provždy zbavit. Možná ale nemusíte vyhazovat tisíce korun do větru. Stačí, když do své kosmetické rutiny přidáte Koloidní stříbro.

Spoustu žen, ale i mužů, trápí podrážděná, mastná a aknózní pleť. Nezřídka se mohou na našich tvářích objevit i plísně a kožní problémy, které našemu vzhledu také zrovna nepřidávají. 

První kroky těchto lidí většinou směřují ke kožnímu lékaři, nebo do lékárny. Výsledkem toho může být předepsání mastí s kortikoidy, které prvotní problém sice potlačují, ale fakticky nijak neřeší. Případně si koupíte pár předražených krémů, které nemusejí ve finálním výčtu vůbec fungovat.

koloidní stříbro recenze

Když už nic nepomáhá, začínáme se obracet na přípravky, které vycházejí ze znalosti přírody. Příkladem nám může být například Koloidní stříbro od společnosti Pharma Activ, které lze aplikovat i na opravdu problémovou pleť.

Víte, s čím přesně by vám mohlo koloidní stříbro pomoci?

💡  Nakupujte bezpečně: Koloidní stříbro nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou. ✅  Koloidní stříbro Pharma Activ

Koloidní stříbro - pomocník pro vaši krásnou pleť

Účinky koloidního stříbra na kůži

O koloidním stříbru se v současné chvíli mluví ve spojení s jeho antibakteriálními účinky. Kromě toho, že se přidává do kosmetiky ho můžeme najít i v některých menstruačních kalhotkách (jako antibakteriální vrstvu), nebo v gelech a pěnách pro intimní hygienu. (Ty se dají používat po operacích, po porodu nebo při různých mykózách a infekcích.)

Co se týče účinků koloidního stříbra na váš obličej, tak:

  • Dokáže čistit 
  • Regenerovat pleť
  • Reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu
  • Působí antibakteriálně
  • Stahuje rozšířené póry
  • Bojuje proti kožním plísním

 

Koloidní stříbro - pomocník pro vaši krásnou pleť

Ve své podstatě z toho vyplývá, že ✅  Koloidní stříbro Pharma Activ by se mohlo hodit všem, které trápí mastná pleť se sklonem k tvorbě akné. Jeho výhodou je, že kromě toho, že ji vyčistí ji ochrání i předtím, aby se po ní rozšiřovala další infekce. Koloidní stříbro také podporuje hojení

Jak se Koloidní stříbro používá?

✅  Koloidní stříbro se používá tak, že ho aplikujete ráno a večer na vyčištěnou a odlíčenou pleť. Stačí do něj namočit obyčejný kosmetický tampon. Vůbec nevadí, když tekutina odteče z obličeje pryč. Částice stříbra na ní dokáží ulpět i tak. Mějte ale na paměti, že tento výrobek není vhodný pro lidi, kteří mají alergii na stříbro.

Hodnocení Koloidního stříbra Pharma Activ

Koloidní stříbro - pomocník pro vaši krásnou pleť

Lidé, kteří mají s používáním Koloidního stříbra Pharma Activ zkušenost hlásí (až na výjimky) výhradně pozitivní výsledky. Léčí akné, dá se používat na oči, můžete ho kloktat, čistí pleť a celkově se dá aplikovat i na spoustu dalších neduhů. Zároveň se jedná o cenově velmi dostupný výrobek, takže si ho můžete kupovat pravidelně bez toho, aniž by nějak utrpěla vaše peněženka, nebo bankovní účet.

Výhody a nevýhody

Pozitivní zkušenosti s koloidním stříbrem:

Výhody

  • Má skvělé účinky na pleť
  • Dá se použít jako dezinfekce
  • Pomáhá na kožní problémy

Negativní zkušenosti:

Nevýhody

  • Má kovovou chuť

Hodnocení uživatelů na internetu

koloidní stříbro zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
koloidní stříbro účinky
Zdroj: Heureka.cz
koloidní stříbro diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
koloidní stříbro na akné dávkování
Zdroj: Prozdravi.cz

 

 

Jakou zkušenost s Koloidním stříbrem Pharma Activ máte vy? Napište nám své postřehy do komentářů pod článkem.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Koloidní stříbro – pomocník pro vaši krásnou pleť“

Napsat komentář