Jídelníček, se kterým zhubnete – PestrýJídelníček.cz

Mnoho z nás řeší, ať už jako novoroční předsevzetí nebo obecně, redukci pár kil navíc. Co si budeme nalhávat, většinou přibíráme, a to, po dlouhé nemoci, úrazu, těhotenství nebo trpíme nesnesitelnou žravostí. Vyzkoušených diet, které nefungovaly, máme za sebou, a tak řešíme nekonečný problém: „Jak zhubnout“. Snížení hmotnosti není jednoduché a jde především o vaši hlavu a psychiku. Musíme se především smířit s tím, že vaše stravovací návyky nejsou ideální a musíte je přehodnotit. Celý tento proces není časově ohraničený, už žádná dietka na 28 nebo 30 dnů, ale kompletní změna životního stylu.

Změna životního stylu

S tímto problémem vám může do začátků vypomoct webová stránka pestryjidelnicek.cz. Protože největší úskalí nastává právě v jídle. Přestože se snažíte jíst zdravě, za chvíli vám dojde inspirace, recepty, jíte pořád samé jídla dokola a přestane vás to bavit. Proto do začátků získáte jídelníček vygenerovaný touto stránkou přímo na míru.

Screenshot 2015-01-15 17.05.58

Jak získat jídelníček na míru?

Znamená to, že vyplníte svou hmotnost, výšku a zadáte, kolik kilogramů si přejete zhubnout. Pomocí BMI vzorce zjistíte, zda máte normální váhu, nadváhu případně podvýživu. V posledním případě se nedoporučuje hubnout. Dále také vyplníte kolonku, zda sportujete, případně kolikrát týdně. Tento fakt je velice důležitý k sestavení množství energie na den (v kilojoulech). Chytře se také optají i na vaše zdravotní neduhy. Protože je dnes rarita, když je někdo kompletně zdravý (bez cukrovky, vysokého tlaku, poruch štítné žlázy, alergie, celiakie atd.). Po zadání vaší emailové adresy dostanete jídelníček sestavený přímo pro vás a s ohledy na vaše zdraví. Budete překvapeni, jak jednoduše vše vyplníte a jak rychle budete mít jídelníček u sebe.

Z jídelníčku zjistíte, kolik kalorií byste měli denně přijímat, a tím se do budoucna řídit např. v případě, že si jídelníčky budete vytvářet sami, podle vlastních chutí. Jídelníček vám nabídne zajímavé recepty, které vám budou chutnat a další vám budou hodit jako inspirace pravidelně na emailovou adresu.

Nepřehlédněte:  Kloubní výživa pro lidi: Proč ji zkusit, jaké složení vybrat

Co když si nebudu vědět rady?

Když budete mít jakýkoliv dotaz ohledně jídla, jídelníčku, potravinové intolerance, můžete se obrátit na chat, který je stránce dostupný, případně se obrátit přímo na paní Mgr. Blanku Szaboóvou, která se na jídelníčky specializuje. Budete od ní pravidelně dostávat dotazy, ohledně úspěchů, případně vám poradí další postup, abyste úspěšně kila shodili.

bs-2

Je vědecky dokázáno, že se hubne nejlépe a nejzdravěji v kombinaci změny stravování s pohybovým režimem. Pokud jste si mysleli, že se zhubne pouze s dietou, tak jste se nejspíš několikrát pěkně spálili. Proto vám i na stránce pestryjidelnicek.cz navrhnou cviky, jak si zpevnit problematické partie. U žen nejčastěji břicho, nohy a zadek. To samé mohou využívat samozřejmě i muži, protože právě v těchto oblastech se tuk drží nejčastěji.

Je služba zdarma?

Ano, jídelníčky jsou zcela zdarma. Po vyplnění emailové adresy vám zašlou jídelníček, pár rad do začátku, čemu se vyvarovat a jiná doporučení, aby bylo hubnutí efektivnější. Samozřejmě vám budou chodit tipy na recepty a různá cvičení. V případě osobního kontaktu vám dají kontakt na své výživové poradce v místě vašeho bydliště.

Screenshot 2015-01-15 17.06.58

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

2 komentáře u „Jídelníček, se kterým zhubnete – PestrýJídelníček.cz“

Napsat komentář