Infrasauna a její účinky na hubnutí

Infrasauna se stala velmi populární relaxační procedurou, při které si skvěle uvolníte svaly, ale také odplavíte veškeré nečistoty v těle. Spousta uživatelů se rozhodne pořídit si ji i do svých domovů, aby si mohli tuto očistu dopřávat častěji. Tato infrakabina využívá infračervené záření, které proniká do hloubky až 4 cm.

Zde dochází k uvolnění ztuhlých svalů a jejich detoxikaci. Oproti běžné suché sauně, kde je teplota mnohem vyšší, se budete paradoxně potit až 3x více. Teplota, ve které si 20 minut pobudete, se pohybuje v rozptylu 45-60°Celsia. Je proto ideální také pro kardiaky, astmatiky, ekzematiky i děti, které trápí časté záněty dýchacích cest.

Infrasauna má velmi pozitivní vliv na hubnutí. Existují údaje, že během 30 minut spálíte až 600 kilokalorií. Vše je závislé na množství potu. Pokud vypotíte 1 litr, máte 600 kilokalorií jistých. Po sauně je dobré dodat tělu tekutiny i s ionty. Kromě hubnutí se dočkáte časem také vyhlazení celulitidy a povzbudíte si krevní oběh. Je známo, že pokud se dobře prokrvují a okysličují tkáně, zejména na pokožce a pleti, můžete pozorovat změny. Dojde k odstranění akné, ekzémů, prokrví jizvy, drobné poranění kůže a další kožní neduhy.

Nepřehlédněte:  Inulin plný vlákniny: Proč ho milují diabetici?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Důvodů, proč navštěvovat pravidelně infrasaunu, je tedy mnoho. Pokud pravidelně sportujete, pročistíte si tak organismus pravidelně od toxinů. Posilujete si imunitu, otužuje tělo i mysl. Její relaxační účinek má blahodárný vliv také na psychiku, protože relaxace těla i ducha jdou ruku v ruce.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář