Ideální váha pro otěhotnění - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Problém s otěhotněním má podle nejnovějších statistik každý šestý pár. I když se na první pohled zdá, že se jedná pouze o poruchu na straně ženy, není tomu tak. Za posledních padesát let klesl počet spermií ve spermiogramu u mužů na polovinu. Takže je chyba vždy na obou stranách.

Výrazným faktorem, který se může na plodnosti a později také otěhotnění podílet, je životospráva a samozřejmě hmotnost. Setkáváme se s extrémy, buď jsou ženy příliš hubené, nebo obézní. Převládá spíš trend hubenosti a podvýživy s nedostatkem základních stopových prků a vitamínů v těle ženy. Není se proto čemu divit, že ani hormonální systém nefunguje, natož pak tvorba vajíčka a samotná ovulace.

Již hodnota 20 dle BMI (body mass indexu) je hraniční. Hodnoty pod touto hodnotou svědčí o podvyživenosti a hodnoty nad 30 značí obezitu. Pokud je žena tedy příliš hubená postrádá normální funkci hormonů, zejména estrogenů, které jsou vázány na tukovou tkáň. Proto mají anorektičky, modelky i vytrvalé sportovkyně problémy s menstruačním cyklem a ovulací.  Pozor na podvýživu také u mužské populace. Také v jejich případě hazardují se sníženým počtem spermií.

woman-356141_640

Také obezita příliš neprospívá při pokusech o otěhotnění. Naopak zvýšené množství podkožního tuku a s nimi i estrogenů, potlačuje ovulaci a uvolnění vajíčka. Čím více budoucí maminka zhubne, tím větší pravděpodobnost, že se proces uskuteční. Stačí začít více sportovat a zlepšit stravovací režim a budete krůček od vysněného potomka.


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

  • Ověřené přípravky na hubnutí
  • Tobolky na přírodní bázi
  • Podrobné srovnání různých přípravků

Ideální váha pro otěhotnění
4 (80%) 1 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *