Kompresní prádlo na hubnutí

Možná jste si povšimly, že s rostoucím zájmem o běhání vzrostlo s tímto druhem sportu také obliba kompresního oblečení. Využívají jej muži i ženy, protože je po doběhnutí méně bolí svaly a mají dobrý vliv na cirkulaci krve a lymfy. Pokud nesportujete, tak jistě také znáte kompresní oblečení.

Už naše babičky znaly stahovací punčochy. Spousta z nás dokonce jedny takové vlastní pro případ zakrytí vícero kil a navození zeštíhlujícího efektu, zejména v době plesových sezón a společenských večírků.

Množství a druhu kompresního prádla je nyní opravdu široké. Pro sportovkyně nabízí od ponožek až po kompresní trika a návleky na paže a holeně. Pokud tolik času na sportování nemáte, můžete si cirkulaci zlepšit kompresními kalhotami. Stáhnou vám oblast od kotníků a potom stehen, boků, hýždí i spodní část břicha. Pokud jste navštívili někdy lymfatickou masáž pomocí nafukovacích kalhot, je princip totožný. Je potřeba podpořit cévní pumpu od kotníků směrem k trupu, což při gravitačních podmínkách je o dost zkomplikované. Jestliže celý den stojíte na nohách, znáte pocit těžkých nohou nebo vám dokonce natékají, bude lepší odtok krve podpořit. V kompresi pracují cévy daleko lépe. Proto se například doporučují i v nemocnici nebo při léčbě křečových žil a prevenci trombózy.

Nepřehlédněte:  Nebaví vás cvičení sama doma? Zkuste kruhový trénink pro ženy

Cellulite-haut

Základem mnoha hubnoucích metod, zejména lipolýzy je rozrušení tukových buněk a vyloučení lymfatickým oběhem pryč z těla. Pokud podpoříte pohyb lymfy, a to zejména z dolních končetin, dočkáte se zlepšené imunity i redukce celulitidy. Díky tomu, že je ženy využívají na sport nebo do fitness, je hubnoucí efekt podpořen a zhubnete rychleji a navíc si podpoříte krevní oběh.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář