Guranana Naturalis stimuluje a snižuje chuť k jídlu

Gurarana je označení pro semena keře paulinie nápojné, která roste v peruánských horách. Je to tradiční rostlina, z jejichž plodů vyrábějí jihoameričtí indiáni tzv. Guaranový chléb, který si brávají sebou na lov, aby jim dodal sílu, energii a zamezil pocitu hladu. U nás známe guaranu, jako stimulant kupovaný v tabletkách, ale semena paulinie mají mnohem širší škálu použití.

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Lze ji použít i jako pomocníka u redukční diety.
  • Pomáhá udržet koncentraci.
  • Má vysoký obsah živin.
  • Napomáhá k okysličení mozku.

Nevýhody

  • Není vhodná pro osoby s vysokým krevním tlakem.

Složení a dávkování

Prášek Guarana Naturalis obsahuje pouze práškovaný extrakt ze semen guarany.

Prášek Guranana Naturalis se užívá jedna lžička ráno a jedna v poledne. Můžete si z něj vyrobit koktejl rozmíchaný ve vodě, mléce nebo jiném džusu.

Upozornění

Produkt Guarana Naturalis je čistě přírodní, ale obsahuje kofein. Na pozoru tedy musí být osoby s vysokým krevním tlakem. Prášek z guarany neužívejte večer, mohli byste mít problémy s usínáním.

O výrobci

logo naturalis

Produkty značky Naturalis na český trh dodává společnost Gloobe corp. s.r.o., která se specializuje na čistě přírodní zelené potraviny a nové superfoods. Je na českém trhu od roku 2014. Většina výrobků značky Naturalis má americkou certifikaci Košer a získala certifikát, že jsou vhodné i pro vegany.

Nepřehlédněte:  Přípravek na hubnutí SlimBall

Hodnocení

Pokud chcete vyzkoušet Guaranu Naturalis na hubnutí nebo k jinému účelu, směle do toho. Do těla budete opravdu přijímat pouze guaranový prášek bez přídatných látek, konzervantů a dalších éček. Pomůže vám se soustředěním a povzbudí vás při práci.

Kde výrobek koupit?

  • superpotraviny-naturalis.c
  • greenfit.cz

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář