Forskolin

Naposledy aktualizováno 6.1.2019 redaktorem MUDr. Zdeňka Fantová

Forskolin je extrakt z rostliny Coleus Forskolin a používá se v tradiční indické ajurvédské medicíně. Tento přírodní rostlinný extrakt vám pomůže bezpečně zhubnout a má úžasné účinky na tělo.

– přírodní spalovač tuků

Forskolin je látka, která přímo ovlivňuje mnoho fyziologických procesů v těle. Aktivuje důležitý mechanismus vnitrobuněčné regulace s názvem cyklický adenosin monofosfát, známý pod zkratkou cAMP.

Užívání Forskolinu dokáže stimulovat funkci štítné žlázy a produkovat hormony, které jsou zodpovědné za fyzický rozvoj těla, diferenciaci a růst tkání. Právě hormony štítné žlázy podporují správnou spotřebu kyslíku v těle. Následkem je zvýšený přísun energie a síly.

Zlepší se současně i vaše mentální kapacita. Navíc vede užívání Forskolinu ke snížení krevního tlaku. Váš metabolismus se výrazně zrychlí, což sami brzy pocítíte. Coleus se dlouhodobě používá k léčbě dýchacích, trávicích a kardiovaskulárních onemocnění. Pomáhá také při nespavosti, ekzémech, dysforických poruchách a dalších nemocech.

Forskolin

– co je to kopřiva indická

Forskolin se získává z rostliny Coleus Forskolin a můžete jej znát i pod názvem kopřiva indická. Díky své chemické struktuře zrychluje rozkládání tuků a ve velké míře podporuje metabolické procesy. Mezi další blahodárné účinky na náš organismus patří pozitivní ovlivnění nervové a kardiovaskulární soustavy a zpomalování procesů stárnutí v těle.

Forskolin

– složení, užívání, dostupnost v ČR

Dávkování léku má být přizpůsobeno každému člověku individuálně. Dávkování se stanovuje podle hmotnosti a věku. Forskolin funguje lépe u mladších lidí. V mladém organismu jsou všechny přirozené procesy mnohem aktivnější. Neberte vyšší dávky než 1 000 mg denně. V průměru jde o dávky 100 mg 3x denně pokud užíváte 10% extrakt Forskolinu.

Nepřehlédněte:  Proteinová dieta

Forskolin na hubnutí podporuje produkci žaludečních šťáv. Nedoporučuje se lidem trpícím žaludečními vředy a gastritidou, ani těhotným ženám, kojícím matkám a lidem mladším než je 18 let.

Forskolin

Forskolin active recenze

Pozitivní účinky Forskolinu prokázalo několik vědeckých studií. 30 dobrovolníků se zúčastnilo testování po dobu 12. týdnů. Výrazné změny nastaly u všech. Šlo o změny krevního tlaku, hladiny testosteronu i rychlosti metabolismu. Dávkování pro hubnutí bylo ve výši 250 mg 10% extraktu Forskolinu, 2x denně.

V průměru měli účastníci před testem 35 % tělesného tuku a po skončení testu 31 %. U kontrolní skupiny lidí nebyly zaznamenány žádné změny. U testované skupiny se hladina volného testosteronu v krvi zvýšila o 17 %. U kontrolní skupiny jen o 1 %. Krevní tlak zůstal normální u obou skupin. Účastníci zhubli a zvýšil se jim v těle poměr svalové hmoty. Forskolin zkušenosti v pozitivním slova smyslu tedy prokázal na celé čáře.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

Napsat komentář