Express diet – 5denní dieta. Zkušenosti a recenze!

Proteinová dieta Express Diet je nová a velmi populární bílkovinná ketonová dieta. Funguje na principu ketózy, tedy rychlé formy spalování tuků.

Express diet – proteinová dieta. Co to přesně je?

Proteinová dieta Express Diet je bílkovinná ketonová dieta, která v těle funguje na principu ketózy. To je rychlé spalování tuků bez pocitu hladu. Při hubnutí s ketonovou dietou Express Diet jsou do těla dodávány vysoce kvalitní přírodní proteiny se současným snížením přísunu sacharidů, tuků a energie pod hodnotu 850 kcal na den. Jde o koncept diety, který je účinný, jednoduchý a velice rychlý. Pomocí této diety je možné rychle dosáhnout vytoužené váhy.

Program proteinové diety Express Diet nemusíte konzultovat s odborníkem na zdravou výživu, ani si nechávat sestavovat jídelníček na míru výživovým poradcem nebo lékařem. Jíte pouze 4 jídla proteinové diety Express Diet denně, která vám poskytnou veškeré základní živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky jako je tomu u běžné stravy. Zde je máte ale zcela ve vyváženém poměru. Současně jsou tato jídla navržena tak, aby vaše tělo neustále udržovala ve stavu ketózy a spalování tuků bez pocitu hladu a chutí.

Proteiny

Jak funguje?

Při běžném typu stravování jsou prvotním zdrojem energie pro náš organismus sacharidy. Během bílkovinné diety Express Diet je jejich přísun výrazně omezený a hlavním zdrojem energie se stává náš uložený tuk. Tato náhlá metabolická změna se nazývá ketóza a tento stav spouští rychlé spalování vlastních uložených tuků.

Express diet je unikátní produkt, který tento proces v těle velmi rychle nastartuje a dokonale udržuje stav ketózy do vaší vytoužené hmotnosti. Pravidelný přísun kvalitních bílkovin během ketózy zabraňujeme spalování svalové hmoty a současně podporujeme spalování tuků.

Vyhnete se jojo efektu

Tahle dieta funguje bez hladovění a jojo efektu. Odbourávání tuku z těla během stavu ketózy produkuje ketony, které v mozku vysoce účinně tlumí pocit hladu a automaticky navozují pocity dobré nálady a potřebné životní energie. Proteinová dieta Express Diet je příjemná a lidé ji výborně snáší. Budete schopni vydržet bez pocitu hladu, což je hlavní výhodou tohoto programu. Bohatým zdrojem energie se při této dietě stává spalovaný uložený tuk.

Jojo efekt často vzniká při redukční dietě. Metabolismus se zpomalí a po ukončení diety často přibereme ještě více kilogramů, než jsme před tím zhubli. Express Diet působí zcela jinak. Zrychluje bazální metabolismus právě tím, že pravidelně 4 x denně jíme. Snižuje poměr tuků vzhledem ke svalové hmotě. Tělo během Express Diet nijak nestrádá a nehladoví. To je důvod, proč po skončení diety nemá tělo tendenci zpět ukládat v rychlém tempu zásoby.

Dieta

Čemu se vyvarovat a co naopak vyzkoušet!

Při proteinové dietě se nekonzumujte jídla s nežádoucími látkami, jako jsou sacharidy a tuky. Proto se jim prostě vyhněte. Nezapomeňte dodržovat dostatečný pitný režim v podobě čisté a neperlivé vody, nejméně 2,5 l vody denně.

Nepřehlédněte:  Atkinsova dieta

Je velmi důležité během celé diety nepřijímat žádné sacharidy. Ketóza by se tak přerušila a museli byste ji začít dosahovat zase od začátku. Během diety se snažte pít pouze vodu nebo neslazené čaje. Vyhněte se slazeným limonádám, alkoholu i džusům s obsahem velkého množství sacharidů. Vyhněte se i slazeným bonbonům a žvýkačkám.

Střídejte slané a sladké pokrmy ze sady Express Diet, abyste udrželi optimální hladinu solí ve svém těle. Při ukončení diety zařazujte běžná jídla postupně, aby tělo nemělo šok. Zvolte i nenáročné cvičení, jako je jóga, pilates, rychlá chůze, kalanetika, cyklistika nebo plavání.

Proteinová dieta

Zkušenosti a recenze

Pokud vás zajímá express diet 5denní ketonová dieta recenze, podíváme se na ni z blízka. Nejde o tablety. Souprava Express Diet obsahuje 20 hyperproteinových instantních jídel v prášku pro dávkování 4x denně. Set vydrží 5 dní.

Jídla Express Diet mají snížený obsah nutričních látek, tuky a sacharidy. Kupodivu neobsahují žádný lepek ani glutaman sodný, což jsou látky při zhubnutí nežádoucí. Nezbytné bílkoviny neboli proteiny jsou v Express Diet ve vysoké koncentraci v podobě kvalitních rostlinných a mléčných proteinů i vlákniny. V balíčku jsou jídla, která lze připravit teplá i studená.

Jaká obsahuje jídla

Jde o sladké ovesné kaše s kousky ovoce k snídani, které díky vysokému obsahu vlákniny tělo tráví delší dobu. Zajistí pocit sytosti na celé dopoledne. Dietní koktejly jsou vhodné na svačiny. Pokud použijete méně vody, je z nich hustý pudink, s větším podílem vody osvěžující nápoj. Dále jde o vydatné polévky na obědy a večeře dochucené kořením a bylinkami.

Během prvních dvou dnů můžete ještě pociťovat hlad, protože tělo potřebuje přijímat energii. Během prvních 2 až 3 dnů spálíte všechny sacharidy a pak v dalších dnech tělo začne pálit tělesné tuky. Jde o začátek účinného hubnutí a spalování tělesného tuku. Je to snadný a vysoce účinný způsob jak zhubnout. Pokrmy Express Diet jsou složené z přírodních látek.

Express diet 5denní proteinová dieta

Tato express diet 5denní proteinová dieta navozuje stav ketózy. Princip ketózy byl poprvé definován v roce 1974 na Harvardské univerzitě. V potravinách se nacházejí 3 základní zdroje energie, sacharidy, bílkoviny a tuky. Dietní program Express Diet do těla dodává vysoké množství kvalitních rostlinných a živočišných proteinů. Současně je vynechán příjem sacharidů a tuků.

Příjem proteinů při hubnutí zabraňuje spalování proteinů tělesných, a proto nedochází k žádnému k úbytku svalové hmoty, jak by tomu bylo při jakékoliv jiné dietě hubnutí. Rychlé odbourávání tělesného tuku je příčinou tvorby ketolátek neboli ketonů. Ty tlumí chuť na jídlo, zahánějí pocit hladu, zlepšují náladu a dodávají energii i vitalitu do života. Během ketózy se budete cítit prostě fit a velmi dobře naladěni. To u jiných diet nebývá zvykem. Zdrojem energie se stává v těle uložený tuk.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář