Elancyl Slim Design zeštíhlující olej recenze

Elancyl Slim Design je zeštíhlující olej, který by měl odstraňovat celulitidu i strie. Jeho zeštíhlující účinek má být při správné aplikaci viditelná již po sedmi dnech. To znamená pravidelně mazat a pořádně promnout pokožku formo masáže.

Elancyl Slim Design

Elancyl Slim Design zeštíhluje, odbourává a eliminuje tuky díky obsahu floridzinu a kofeinu. Tím odstraňuje viditelné stopy celulitidy. Výrazně přispívá ke korekci nově vzniklých strií, které viditelně redukuje. Při správné aplikaci formou masáže velmi dobře působí také jako drenáž díky obsahu břečťanu. Je určení i k prevenci proti celulitidě a striím, přispívá k elasticitě pokožky, zklidňuje ji a také hydratuje.

elancyl

Účinné látky

Účinky břečtanu jsou již delší dobu známé. Extrakt z břečťanu je ideální přísadou do krémů, olejů a gelů proti celulitidě. Jeho účinky jsou již léty prověřené. Pomůže nám zbavit se nadbytečného tuku uloženého v tukových buňkách a při pravidelném používání opravdu dochází k viditelnému zeštíhlení.

Dvojitý účinek omezující tuhnutí tkání neboli drenáž zajišťuje kromě břečťanu i salacia. Salacia reticulata je keř se zelenými listy, zelenožlutými květy a kulovitými plody, která jsou růžová až oranžová a mají žlutá semena.

Floridzin někdy psaný jako phloridzin je fytochemická látka obsažená například v jablcích, která má výrazné antioxidační účinky a perfektně doplňuje efekt přípravku.

Odbourávání tuků kromě kofein komplexu 3D zajišťuje i cekropie. Samičí květy cekropie jsou často ukryté pod listy. Někdy se nazývá také jaruma. Jde o rod stále zelených tropických stromů z čeledi kopřivovitých.

Kofein je vůbec nejužívanější stimulační látkou na celém světě. V podobě černé kávy, suplementů nebo právě kosmetických přípravků. Jeho práce spočívá ve stimulaci nervové soustavy, udrží naše tělo v akci a dodá mu energii. Kofein povzbudí náš metabolismus, stimuluje centrální nervový systém a pozitivně ovlivní i náš výkon. O jeho účincích na odbourání tuků se ví už dlouhá léta.

Způsob aplikace

Před použitím je nutné lahvičku důkladně protřepat a krouživými pohyby důkladně a po přiměřenou dobu masírovat stehna, boky a břicho. Nestačí tělo jen tak halabala namazat, přípravek se musí důsledně aplikovat do pokožky až do úplného vstřebání. Prokrvení pokožky je velice důležité. Olej nelepí, pokožka nezůstává mastná a po aplikaci se můžete ihned obléci. Jedna aplikace má 24 hodinový účinek.

Nepřehlédněte:  Víte, které potraviny vám dodají energii a pomohou vašemu zdraví?

elancyl

Proč právě Elancyl Slim Design

Elancyl Slim Design zeštíhlující olej má inovované složení a nabízí velmi oblíbené řešení 2 v 1. Působí proti celulitidě, pomáhá eliminovat uložené tuky v pokožce a současně přispívá ke korekci strií. První účinky můžete zaznamenat už po týdnu. Jeho aplikace je snadná, přípravek nemastí, nelepí a po aplikaci se můžete ihned obléct do šatů.

Tři nejvýraznější efekty

Má efekt zeštíhlení díky odbourávání a eliminaci tuků. Obsahuje totiž floridzin a kofein. Efekt redukce zajišťuje korekci nově vzniklých strií a drenážní efekt zase obsah břečťanu aplikovaného důkladnou masáží.  Podle testování a měření má tento produkt při správné aplikaci prokazatelné účinky již za 7 dnů.  Pro boj s celulitidou a striemi je vhodné si najít účinného spojence.

Elancyl Slim Design recenze a zkušenosti

Podle zkušeností, které si můžete u přípravku přečíst, Elancyl příznivě působí na příčiny vzniku celulitidy. Opravdu viditelně vyhladí pokožku a dodá vám tak mnohem větší pocit sebevědomí. Pokud jej opravdu každý den vetřete do problémových partií, jakými jsou zejména stehna, boky a hýždě, výsledky uvidíte už po týdnu. Olej se krásně vstřebává, takže i když spěcháte, nemusíte čekat, až se vám vstřebá do kůže a můžete se rychle obléknout a vyrazit. Důležitá je ale důkladná masáž, jinak se viditelných výsledků nedočkáte. Zabraňuje tuhnutí tuků, napomáhá jejich odbourávání, zmírňuje viditelné projevy celulitidy i strií.

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář