NutriCzech DITERPEX Rapid – recenze

NutriCzech DITERPEX Rapid se prodává v balení 30 tablet. Produkt přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, podporuje metabolismus lipidů neboli tuků a k potlačení chuti k jídlu. Produkt je vhodný pro osoby s BMI 25 a vyšší. Během jeho užívání je vhodné zařadit velmi mírnou nízkokalorickou stravu se sníženým obsahem tuků a cukrů a zaměřit se na vyváženou stravu. Velmi vhodný je i pravidelný pohyb. Přípravek pomáhá zvýšit čilost, bystrost a vytrvalostní výkon.

diterpex recenze

💡  Nakupujte bezpečně: Diterpex nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou. ✅  Diterpex na Benu.cz

Jak je to s nadváhou a obezitou

Nadváha a obezita je výsledkem dnešní uspěchané doby plné stresu. Naše strava by se měla od základů změnit. Zatímco jsme dříve brzy ráno vstávali k dobytku a celý den pracovali na poli, v dnešní době prosedíme celé dny u počítače, televize a u mobilních telefonů. Naše strava vyhovovala našim tělům v dobách vysokého fyzického výkonu a dnes by měla projít velkou změnou. Víc přijímáme, než vydáváme. Navíc konzumujeme mnoho sladkých limonád plných cukru, cukrovinek, sladkostí, hodně bílého pečiva, konzervovaných jídel a polotovarů, smažených pokrmů a fasfoodu. Nezdravé a vysoce kalorické potraviny bez valné výživové hodnoty, dříve lidé při těžké práci vůbec neměli. Navíc je dnes jídlo na každém rohu a lákají nás chutě, které si zaměňujeme s pocitem hladu.

⭐ Doplněk stravy Diterpex diterpex vedlejší účinky cena

💊 Doplněk stravy ve formě tobolek
🏃‍♂️ Je určený pro osoby s BMI 25 a vyšším
✅ Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

 

Složení tobolek

Látka Jedna dávka obsahuje:
Coleus Forskohlii extrakt z kořene 10% forskolinu 250 mg
Garcinia cambogia extrakt z plodu 50% hydroxycitronové kyseliny 150 mg
Kofein 120 mg
Černý pepř – Piper nigrum extrakt z plodu 95% piperinu 10 mg

obal tobolky obsahuje:

  • hydroxypropyl­methylcelulózu
  • barvivo oxid titaničitý
  • protispékavá látka – hořečnaté soli mastných kyselin

 

Jak se přípravek užívá

Užívá se během kúry 1 tobolka 2x denně. Jednu tobolku si dáte před snídaní nalačno asi 30 minut před jídlem. Další tobolku užijte vždy v rozestupu alespoň 8 hodin. Před sportovní aktivitou si jej vezměte 30 minut nalačno. Maximální denní dávka činí 2 tobolky. Doporučuje se zapít alespoň celou sklenicí vody. Přípravek je vhodný pro vegany a vegetariány, neobsahuje škrob, lepek ani konzervanty. Je třeba si ale myslet na to, že sedět a cpát se od rána do večera nezdravými potravinami a myslet si, že hubnutí zachrání jen jedna pilulka, je naprosto idealistické a naivní.

Nepřehlédněte:  Ulcerózní kolitida: Léčba, bylinky a dieta

NutriCzech DITERPEX Rapid – recenze

Na co si dát pozor

Přípravek se nedoporučuje užívat, pokud užíváte léky na ředění krve a léky na snížení krevního tlaku. Vždy se poraďte o vhodnosti užívání s vašim ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem. Poraďte se vždy, pokud si nejste jisti užíváním přípravku. Proto že přípravek obsahuje 120 mg kofeinu v jedné dávce, není vhodný pro někoho, kdo je alergický nebo citlivý na kofein. Přípravek neužívejte těsně před spaním, protože může způsobit ztížené usínání. Neužívejte jej také při přecitlivělosti na některou složku tohoto přípravku. Není určen ani pro děti, těhotné a kojící ženy a jako náhrada pestré stravy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování a současně dodržujte zdravý životní styl.

NutriCzech DITERPEX Rapid – recenze

NutriCzech DITERPEX Rapid – recenze a zkušenosti

Uživatelé dávají produktu vesměs kladné recenze. Oceňují omezení hladu a naopak dostatečné množství energie bez únavy. Jde tedy zřejmě o účinný přípravek na hubnutí, při kterém jde vaše váha mnohem snadněji dolů. Usnadňuje i regeneraci po nemoci a dodává vitalitu. Uživatelé se cítí skvěle i psychicky. Na některé z uživatelů účinkuje i při problémech se štítnou žlázou, při kterých není snadné zhubnout. S přípravkem ✅ Diterpex váha postupně klesá. Odstraňují se i návaly horka.

Ti, kteří byli s Diterpex spokojeni nejčastěji zmiňují, že:

Výhody

  • Omezuje hlad
  • Dodává energii
  • Tvaruje postavu a pomáhá hubnout
  • Snižuje chuť k jídlu

Ti, kteří s doplňkem stravy nebyli spokojení říkají že:

Nevýhody

  • Měli problémy s usínáním a nespavostí
  • Nezhubli
  • Má řadu nežádoucích účinků

Hodnocení uživatelů na internetu

diterpex rapid
Zdroj: Zbozi.cz
diterpex diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
diterpex na hubnutí zkušenosti
Zdroj: Lekarna.cz

 

 

Zkoušeli jste někdy Diterpex? Pokud ano, jaké jste zaznamenali účinky?

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář