Chrom Aktiv k nastartování metabolizmu

Chrom Aktiv od společnosti Virde neobsahuje pouze chrom, je navíc doplněn zinkem, vitamínem B6 a zeleným čajem. Chrom se účastní mnoha metabolických procesů, zejména zajišťuje metabolizmus cukrů, tuků a bílkovin. Zároveň napomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi, což může zamezit chuti na sladké.  V těchto tobolkách ale nalezneme ještě pár dalších chemikálií. 

Výhody

  • Snižuje chuť na sladké.
  • Nízká cena.
  • Podporuje metabolizmus.
  • Zinek zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a kůže.

Nevýhody

  • Obsahuje želatinu, plnidla a protispékavé látky.
  • Nefunguje na každého.

Složení a dávkování

Tabletky na hubnutí Chrom Aktiv jsou složeny z plnidla maltodextrin, 50 mg zeleného čaje, protispékavé látky stearát hořečnatý, 9 mg zinku (90% doporučené denní dávky), 2 mg vitamínu B6 (143% DDD) a 84 μg chromu (210% DDD). Obal tobolky je složen s želatiny a glycerinu.

Užívají se 1 – 2 tobolky Chrom Aktiv denně.

Upozornění

Tabletky na hubnutí Chrom Aktiv nesmějí užívat děti mladší 14 let a nedoporučuje se překračovat doporučené denní dávkování. Jde pouze o doplněk stravy, který není náhradou pestrého jídelníčku.

O výrobci

virde

Prášky na hubnutí Chrom Aktiv vyrábí česká společnost Virde, která funguje již od roku 1996. Původně se zaměřovala na konzultační a poradenskou činnost v oblasti farmacie. Nyní vyrábí kosmetické výrobky a doplňky stravy, které mají preventivně působit proti civilizačním chorobám a jejichž účinnost je prověřena lékařskými zkušenostmi, nebo lidovým léčitelstvím.

Hodnocení

Účinky chromu jsou v tabletkách na hubnutí podpořeny ještě vitamínem B6, který je důležitý pro normální funkci nervů a pomáhá zmírnit únavu podporou normální funkce metabolizmu. Zinek zlepšuje kvalitu pleti, nehtů a vlasů. Zároveň také udržuje v pořádku metabolizmus tuků, cukrů a bílkovin. Zeleného čaje není v tobolkách moc, kromě toho nevíme, zda jde o extrakt, nebo jen mleté lístky. Bohužel tobolky na hubnutí Chrom Aktiv obsahují také plnidla, protispékavé látky a jsou z želatiny, takže je nemohou užívat vegetariáni.

Nepřehlédněte:  Guranana Naturalis stimuluje a snižuje chuť k jídlu

Kde výrobek koupit?

  • lekarna.cz
  • virde.cz
  • gigalekarna.cz

Názory zákazníků

Mám pocit, že se nepokouším sladkostmi se udusit, jak jsem se v poslední době pokoušela opravdu dost často, že snad na sladké ani nemám chuť, ráno si prostě vezmu pilulku, zapiju, nasnídám se a opravdu to sladké nemusím, nekradu už ani dětem… (Ověřený zákazník, lekarna.cz)

Chrom jsem brala, jelikož chutě na sladké – neovladatelné – mám taky. U mě to nefunguje -ba naopak, chuť byla větší. Ptala jsem se na to v lékárně a bylo mi řečeno, že nejsem jediná, kdo na chrom takto reaguje. Takže to momentálně nijak neřeším – sice držím dietu, ale zrovna dnes jsem snědla 4 banánky v čokoládě najednou – to bude asi tím zítřejším úplňkem. (Iva, doktorka.cz)

Ahojky holky, já jsem ho baštila asi 3 měsíce a za tu dobu jsem nesnědla ani kus čokolády, prostě mě to nechávalo chladnou… Otázka je, zda-li to skutečně fungovalo, anebo jestli to byla jenom moje sugerace. Každopádně chrom došel, nekoupila jsem další a bez kousku sladkého denně se neobejdu, tak se asi zase začnu co nevidět dopovat. (kofii, omlazeni.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář