Být single je IN! Ale jak si udržet štíhlou linii?

Odborníci v ČR přiznávají, že v ČR roste počet tzv. Single domácností. Lidé žijící v domácnosti tvořené pouze jednou osobou také rapidně mění životní styl. Pracovní dobu mají čím dál delší, nemají čas na jídlo. Toto je velkou výhodou pro různé fastfoody a bufety, kterým roste prodej hotových jídel. Díky tomu ovšem roste také u nás počet lidí s nadváhou.


Víte co je to latentní obezita?

Pokud máte málo svalů a nadměrnou zásobu tuků, vaše stavba těla se podstatně mění. V tom případě změňte své návyky a začněte cvičit.Obézní lidé, kteří však na rozdíl od vás mají i dostatečnou svalovou hmotu, jsou na tom lépe než vy. Díky tomu jim stačí snížit příjem energie, jejich váha půjde dolů snáz.

Strašák jménem cholesterol

Zjistěte pomocí lékařského vyšetření, jak jste na tom s cholesterolem. V ČR jeho zvýšenou hladinou trpí více než 70% obyvatelstva.  Zvýšené hodnoty cholesterolu neprovázejí žádné příznaky, nemusíte tedy o nich vědět. ,Jak tomu předejít? Stačí změnit své stravování a začít se hýbat.

person-110305_1280
Zhubněte díky tukům

Nepřehlédněte:  Candida: Řešte tuto kvasinkovou infekci léčbou nebo dietou

Také patříte mezi ty, kdo drží dietu a vyhýbá se všemu tučnému? Děláte chybu. Bez tuků vám v těle klesá inzulín a díky tomu váš organizmus ztrácí vodu. Sice rychle zhubnete, ale nevyhnete ze tzv. jojo efektu. Správná dieta se skládá mimo jiné z nenasycených tuků a ty živočišné je nutné omezit.Náš organizmus neumí tvořit tuky jako je omega 3 a omega 6. Ty získáme jedině zdravou stravou.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář