BurnBooster [recenze]: Pozor na přejmenovaný podvod!

Neexistuje snad nikdo, kdy by byl úplně spokojený se svou stávající hmotností. Jelikož hubnutí bývá náročný a zdlouhavý proces, mnoho lidí zkouší doplňky stravy, které mají podporovat hladinu energie, které jim pomáhají déle cvičit, a které podporují ztrátu kil. Jelikož jde o žádanou kategorii, není divu, že se jí chytají i nejrůznější vykukové. Pozor byste si měli dát například na přípravek BurnBooster.

I když by si to mnozí velmi přáli, neexistuje žádná magická formulka, která by nás zbavila nadbytečných kil přes noc. Naopak se musíme obrnit trpělivostí, změnit svůj každodenní jídelníček (včetně velikosti porcí) a průběžně se hýbat. Výsledky navíc uvidíte nejdřív za několik týdnů.

Jelikož mnozí mají tendenci hledat nejrůznější zkratky, rádi zkoušejí doplňky stravy na podporu hubnutí, které by jim to mohly celé trochu usnadnit. Jak už ale bylo řečeno, na zoufalých lidech se často přiživují podvodníci, kteří využívají slabosti druhých k vlastnímu profitu.

Jedním z výrobků, kterému byste se měli zdaleka vyhnout, je BurnBooster, který byl dřív znám pod jménem Fensanis.

Co je BurnBooster?

BurnBooster [recenze]: Pozor na přejmenovaný podvod!

BurnBooster má být přípravek na redukci hmotnosti, který mají (dle oficiálních stránek) používat i slavné osobnosti. (Paní, která je vedle tohoto tvrzení na fotce, nám svým vzezřením mírně připomíná herečku Michelle Pfeiffer. Náhoda? Nemyslíme si.) Co nám navíc připadá být poněkud úsměvné je to, že podle oficiálních stránek by měla naše štíhlá postava upoutat pozornost člověka, který se nám líbí. (Koho by totiž zajímalo nějaké zdraví, když může mít lásku, že jo?)

Že to asi nebude úplně realistický popis účinků dokládá i fakt, že po užívání BurnBooster byste měli (údajně) shodit až 8 kilo za měsíc. Také se dočteme, že NYNÍ je BurnBooster k dostání bez lékařského předpisu. (Upřímně, pochybujeme, že na ten předpis někdy byl. Jde pouze o snahu ve vás vyvolat zájem a rychle dokončit nákup ze strachu, že vám ho brzy zase bude muset předepsat lékař.)

Třešničkou na dortu je pak informace o tom, že výrobek obsahuje zázračný kansapcin (pravděpodobně mysleli kapsaicin, který se nachází v pálivých papričkách a který se skutečně přidává do některých spalovačů tuků a do doplňků stravy na podporu metabolismu). Případně ještě to, že podle srovnávací tabulky nemá mít cvičení vliv na hladinu cholesterolu. (Což je nesmysl.)

Co dalšího je na tom divné?

BurnBooster [recenze]: Pozor na přejmenovaný podvod!

Pravda je taková, že na doplněk stravy BurnBooster upozorňuje například důvěryhodný web KupníSíla.cz, který informuje o tom, že BurnBooster se ještě nedávno jmenoval Fensanis. Bohužel pro nás, stále jde o stejný podvod. (Proto nás nebude zajímat cena, která je stejně jako u jiných podvodných přípravků příliš vysoká, a ani nás nebude zajímat dávkování, protože z našeho pohledu by takový přípravek neměl nikdo ve svém vlastním zájmu užívat.)

V neposlední řadě jsme našli BurnBooster na jakémsi pochybném srovnávači přípravků na hubnutí a hned v závěsu za BurnBooster je nechvalně známý podvod Prolesan Pure, který má být na druhém místě. Už to samo o sobě vypovídá o tom, že rozhodně nejde o objektivní hodnocení a nikdo by ho neměl brát vážně.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

BurnBooster [recenze]: Pozor na přejmenovaný podvod!

Vzhledem k tomu, že jde o podvod, nemá význam, abychom se tu zabývali rozborem falešných recenzí na webu. (Že je nepíší skutečné osoby dokládá například to, že v jiných jazykových mutacích se citované dámy jmenují úplně jinak. A to i přesto, že k prezentaci na webu slouží stejné fotky.)

Místo toho vám dáme dobrou radu, jak doplňky stravy na podporu hubnutí a spalovače tuku vybírat. Uvedené rady navíc můžete aplikovat i při posuzování dalších prodejců a zboží, které se někdy rozhodnete nakoupit na pro vás neznámém e-shopu.

Při výběru se řiďte:

  • Nabídkou lékáren a obchodů se zdravou a sportovní výživou (dobrý spalovač/přípravek na podporu hubnutí tam seženete mnohonásobně levněji a s velkou pravděpodobností bude i kvalitnější)
  • Podle složení
  • Podle důvěryhodných webů (pokud je na daný výrobek stížnost na ČOI, SÚKL, VašeStížnosti, KupníSíla a podobně, znamená to, že nemá smysl za to utrácet)
  • Podle recenzí zákazníků na srovnávačích zboží (na Heuréka i Zboží se dozvíte jak recenze jednotlivých výrobků, tak recenze na celý obchod)
  • Tím, zda jsou na webu obchodní podmínky a zda nikde nechybí povinné identifikační údaje jako je IČO, DIČ, adresa provozovatele a podobně

V neposlední řadě se také řiďte zdravým rozumem. Pokud vám někdo tvrdí zjevné nesmysly, pak je tu značná jistota, že mu jde především o peníze, nikoliv o vás.

Nechali jste se někdy nachytat?

Nepřehlédněte:  Homeopatie

Zdroje informací

https://www.kupnisila.cz/fensanis-burn-booster-recenze-podvod-diskuse-cena/ – Fensanis se přejmenoval na BurnBooster (česky)

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář