Bomeo (recenze) – zhubněte bez diet a odříkání

Každý, kdo se již někdy pokusil o redukci hmotnosti jistě ví, že většina doporučovaných diet není žádná procházka růžovým sadem. Ve většině případů vás diety upoutají do jednostranného stereotypu, který se často ani nedá vydržet, ať už z důvodu hladu či absence základních živin.

Odborníci na výživu ale vědí, že jednostranné diety nikdy nezaručí opravdu dlouhodobý výsledek a pouze vás upoutají do začarovaného kruhu plného hladovek a přejídání. Když na nějakou dobu upustíte od svých oblíbených jídel a budete si zakazovat skoro vše, na co dostanete chuť, zpravidla se vám to na konci diety vymstí a vy sníte, na co přijdete.

Pozor na rychlé hubnutí. Nefunguje!

Navíc jsou tyto drastické diety založené na extrémně rychlém úbytku hmotnosti, což v podstatě nikdy nemůže být redukce tukové tkáně. Pokud tedy po dodržování striktního redukčního režimu s minimem sacharidů zhubnete několik kilo během jednoho týdne, zpozorněte.

V žádném případě si nemyslete, že jste zhubnuli tolik tuku během jediného týdne – vždy se jedná pouze o ztrátu vody, což nemá se zdravým hubnutím nic společného. Také, jakmile zase zpátky zařadíte normální jídelníček, i kdyby byl stále dietní, pravděpodobně ručička na váze zase rychle stoupne. Opět je na vině pouze voda, protože přibrat dvě kila tuku za tři dny rozhodně nelze.

Proč je tomu tak?

S opětovným přísunem sacharidů totiž dochází ke zvýšenému vyplavování inzulinu a tím k větší retenci sodíku, který se podílí na zadržování nadbytečné vody v organismu.

bomeo_supr

Pokud tedy chcete zhubnout zdravě a své výsledky si udržet déle, nezbývá vám nic jiného, než zapomenout na radikální diety a vydat se cestou zdravého životního stylu, přiměřeného stravování a pestrého a vyváženého jídelníčku. Jestliže se však ve výživě příliš nevyznáte, může být pro vás správný výběr potravin ze začátku poněkud oříšek.

S tímto vám může pomoci revoluční novinka v hubnutí – komplexní systém Bomeo, který bude vaším průvodcem na cestě k vysněné postavě a naučí vás, jak zdravě zhubnout a hlavně, jak si svou váhu udržet i nadále.

V čem tato metoda hubnutí spočívá?

Jak již bylo řečeno, Bomeo je komplexní systém rad a tipů, které vám pomohou redukovat hmotnost zdravě a efektivně za relativně krátkou dobu. Záleží však na vás a vaší vůli, jak moc berete svůj cíl vážně a zda se dokážete dostatečně motivovat k dodržování nastavených pravidel.

Až si objednáte balíček Bomeo, dostanete průvodce zdravým životním stylem a hubnutím, který si pečlivě pročtete. Díky průvodci, který si zakládá na zdravém způsobu hubnutí, si uděláte alespoň prvotní obrázek o tom, jak bude vaše následná redukční cesta vypadat.

Co obdržíte s Bomeo?

Společně s průvodcem obdržíte i jídelníček, který však nebude restriktivní jako u jiných diet. Jídelníček s Bomeo si v podstatě sestavíte sami tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat a samozřejmě můžete využít některé příklady.

Nepřehlédněte:  Funkční prádlo na hubnutí Bellinda Active Slimmer

Dostanete seznam potravin, které jsou pro vaše hubnutí vhodné a jelikož je tento seznam ve formě magnetů, můžete si je dát na ledničku a mít je stále na očích. Ze začátku vám tyto magnetky budou skvělým rádcem, jaké potraviny preferovat a jaké raději vůbec nebrat.

Nákup snadno a rychle

Magnetky slouží jako rádce před samotným jídlem, spolu s nimi dostanete v balíčku Bomeo i nákupní seznam sestavený tak, aby se vám zdravá jídla co nejlépe kombinovala. Vždy je lepší mít v zásobách pouze to, co aktuálně můžete konzumovat a nevyvolávat v sobě chutě na něco, co je stejně zakázané.

Pokud si nebudete se seznamem nových potravin vědět rady, nezoufejte. Bomeo systém vám přinese i několik receptů, jimiž se můžete inspirovat alespoň na prvních 14 dnů vaší diety.

Výživový poradce v cene!

Bomeo set ale není založený pouze na průvodcích a jídelníčcích v tištěné formě. Velkou výhodou je to, že až si set objednáte, kontaktuje vás online výživový poradce, který vám celý systém ještě lépe vysvětlí a projde s vámi jednotlivé kroky hubnutí.

Tento výživový poradce vám pak bude k dispozici na celé 3 měsíce a vy s ním můžete konzultovat vše, co je vám při otázkách hubnutí nejasné.

sada_bomeo4

Vrcholem celé této metody hubnutí je speciální talíř, který se stane vaším společníkem na několik následujících týdnů. Ano, tento neobyčejný talíř vám může pomoci s hubnutím. Jeho princip spočívá v tom, že vám spolehlivě ukáže, zda jste si nandali správnou velikost porcí a určí, jaké složky by měl každý pokrm obsahovat. Díky tomu tak nevynecháte žádné důležité živiny, které jsou pro vaše tělo nezbytné a hubnutí půjde mnohem snáze a hlavně přirozenou cestou.

Bomeo vás naučí hubnout

Bomeo vás naučí, co jsou to tuky, bílkoviny a sacharidy a v jaké míře byste je měli konzumovat. Tento způsob hubnutí vás také naučí, jak často jíst a doporučí vám i vhodnou pohybovou aktivitu a dostatečný odpočinek, který je důležitý i při hubnutí.

Na vývoji tohoto produktu se podílelo mnoho odborníků z řad lékařů i výživových poradců, kteří vědí, že nejdůležitější je hubnout zdravě a nehladovět. Jestliže i vy chcete vystoupit z honu za dokonalou postavou a ušetřit se dalších diet a hladovění, neváhejte a zkuste hubnout zdravě a bez problémů. Pomoci vám může právě Bomeo.

Chci objednat Bomeo se slevou!

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář