Astronautická dieta

Dieta podle astronautů vede k rychlému úbytku na váze, zhruba 1Kg denně. Slučuje velmi nízký kalorický příjem, konzumaci většího množství bílkovin a pití minimálně 3 litrů vody denně.

Výhody

  • Zhubnete velmi rychle.

Nevýhody

  • Zaručený jojo efekt.
  • Příliš rychlá ztráta váhy.
  • Lze ji držet je omezenou dobu.
  • Nevhodná pro vegetariány.

Omezení

Pokud trpíte nějakými zdravotními problémy, tuto dietu raději nedržte.

httpv://www.youtube.com/watch?v=TFoFuos6Igc

Krok po kroku

Máte dvě možnosti. Astronautickou dietu si objednáte v nějakém eshopu a poté jen zaléváte sáčky horkou vodou a konzumujete umělé jídlo. Nebo budete dodržovat přísný jídelníček, který obsahuje docela málo jídla a hodně vody. V podstatě se můžete řídit heslem, mám hlad, tak se napiju, nepomáhá to, napiju se víc. Pokud vás voda přestane bavit, můžete pít i džus s grepu, nejlépe čerstvý.

Jídelníček

Jídelníček obsahuje vždy dvě varianty pro každé jídlo. Nic jiného se po dobu hubnutí konzumovat nemá. Pít ke každému jídlu můžete kávu nebo jogurtový nápoj.

  • Snídaně: dvě hrsti kukuřičných lupínků s nízkotučným mlékem, nebo jogurtový nápoj.
  • Oběd: jeden hrnek fazolových lusků, 2 brambory a jablko, nebo salát z vajíčka, hlávkového salátu a papriky zalitý olivovým olejem a citrónovou šťávou.
  • Večeře: grilované maso a hlávkový salát, nebo smažené maso na kapce olivového oleje a hlávkový
Nepřehlédněte:  KetoMIX dieta - zbavte se přebytečných kil

Astronautická dieta

Hodnocení

Astronautická dieta není nic zdravého. U této diety snížíte svůj energetický přísun zhruba na 500 kalorií denně. Vzhledem k velmi omezenému jídelníčku se jistě nechá někdo zlákat umělým jídlem na míru, které má mnohem více příchutí, než jen maso a trocha zeleniny. A v tom je její dobrý marketing. Tuto dietu lze doporučit pouze zdravým jedincům, kteří potřebují na velmi krátkou dobu shodit pár kilo. Dietu nelze držet dlouhodobě.

Zkušenosti

 Fakt sorry, ale já byla stokilová a něco přes a diet sem držela mraky, ale všechny jsou na h… Mam 55 kg dole a to jenom díky pravidelnému jídlu a občasnému pohybu a jediné kilo se mi nevrátilo zpátky a dám si úplně všechno, ale s mírou žádné mini porce. (Jana Janousova, facebook.com)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář