Proč nemůžu zhubnout? - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Téma diety je jedno z těch nevyčerpatelných. Otázek, jak ta či ona dieta funguje, proč jeden hubne víc a druhý méně, proč si někdo váhu udrží a jiný ne je stále dost. Pravda je, že je potřeba najít si vhodnou dietu. Každý totiž máme trochu jiný metabolismus. Může se stát, že se hubnutí nedaří, přestože máte pocit, že proto děláte vše. Takže se rozhodnete vyzkoušet jinou dietu. Těch je spousta, ale důvody, proč nejde váha dolů, jsou vždy víceméně stejné. Aniž bychom si to uvědomovali.

 Hladovění

Hladovění je zásadní chyba. Ono se to tak nějak nabízí, že když hubneme, je potřeba jíst co nejméně. Není to pravda. Naopak. Když při dietě hladovíte, tělo se snaží, vše co sníte, přeměnit v tukové zásoby. Takto ho naučíte „myslet“ na horší časy a zcela jistě nezhubnete. Proto jezte často, nejlépe každé 3 – 4 hodiny tak, abyste nikdy neměli pocit hladu.

Nesprávný jídelníček

Nesprávný jídelníček je při hubnutí chybou nejčastější. Obecně jíme hodně tučného a sladkého, protože nám to prostě chutná a je těžké se toho vzdát. Jenže nic jiného nezbývá. Není potřeba tuky a cukry úplně vysadit, ostatně to není ani zdravé, ale hodně omezit ano. Proto vynechejte sladkosti a sladké nápoje. Nepřinášejí tělu žádný prospěch. Jen prázdné kalorie. Sáhněte raději po sladkém jablíčku.

Vyměňte bílé pečivo za tmavé, má nižší glykemický index a je zdravější. Zařaďte potraviny, které mají dlouhodobý sytící účinek například luštěniny. A hodně pijte. Nejlepší je čistá voda.

Málo pohybu

Málo pohybu znamená další chybu při hubnutí. Člověku se chce věřit, že když už se odhodlal začít s dietou, mohlo by to k úspěchu stačit. Jenže dieta bez přiměřeného pohybu je na nic. Ztrácíme svalovou hmotu a to rychleji, než tuk. Proto je potřeba přidat pohyb a to v takové formě, která vás baví a je vám blízká. Běhejte, jezděte na kole, cvičte nebo prostě jen choďte.

16333890490_9e228c3d22_o

Nestálost

Vytrvalost vede k cíli a při hubnutí to platí dvojnásob. Někomu ubývají kila rychleji někomu pomaleji, ale vytrvat je nejdůležitější.  Pomalejší hubnutí je daleko efektivnější a zdravější, než drastické, bleskové diety.

Pokud už si opravdu nevíte rady, nechte si pomoci. Dobrá volba je nechat si sestavit jídelníček na míru podle počtu kalorií, které pro vás znamenají, že budete hubnout. Tam, kde je menší příjem a větší výdej, tělo zákonitě zhubne. Nesmíte jej ale vystrašit hladem a dalšími nepříznivými podmínkami, jako je třeba i stres. A jsme opět u pohybu, stresu se jím zbavíte nejlépe, vyběhejte ho a uvidíte, že se k zdravému hubnutí přidá i dobrá nálada.


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

 • Ověřené přípravky na hubnutí
 • Tobolky na přírodní bázi
 • Podrobné srovnání různých přípravků

Proč nemůžu zhubnout?
4.5 (90%) 2 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

3 zkušeností s Proč nemůžu zhubnout?

 1. Dandelinka napsal:

  Já chodím na EMS do Pardubic k Andrejce Mikulkové a hubnu jako po másle 😀

 2. Margita S napsal:

  Já bojuji s nadváhou již od 15ti let. Je mi 40.Sama jsem se obrátila na jednu z poboček svet-zdravi.cz a chodím na konzultace k odborníkovi, který mi sestaví jídelníček, sdělí, kde je můj kámen úrazu, opravdu se mi snaží poradit.Hlavně nesnaží se u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila. Mají spoustu poraden po ČR. Moje konzultanka je úplně super.Provedli mi i vyšetření stavu cév a míry stresového zatížení.

 3. Jindřiška D napsal:

  nemohla jsem nikdy zhubnout dlouhodobě. Vždy jsem zhubla a pak se dostavil jojoefekt. Nechala jsem si poradit od kamarádky a obrátila se na jednu z poboček svet-zdravi.cz. Cíl byl hubnout pomalu, a to tak, aby se již zmíněný jojo efekt nedostavil.Takže hubnout zpomalinka, ale účinně. No pomohli mi hodně, spokojenost. A taky jsem potřebovala někoho, kdo mě bude pravidelně hlídat.Sama bych to nezvládla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sex Cams

pj-336x280

300na250-1464251373.jpg